Hos Scandiloc kan du kontakte organisationen eller medarbejderen direkte på telefon eller E-mail.

info@scandiloc.dk (Generel kontakt og salg)

purchase@scandiloc.dk (Indkøb)

accounting@scandiloc.dk (Logistik og økonomi)

invoice@scandiloc.dk (Faktura sendes til denne)

Carina
Jensen
 

Teknisk Salg

Telefon: 56 25 05 13

E-mail: carina@scandiloc.dk

Sanne
Saltoft
Thomsen

Teknisk salg

Telefon: 56 25 05 10

E-mail: sanne@scandiloc.dk

Martin C. Gottfredsen
 

Key Account Manager

Telefon: 20 30 32 90

E-mail: martin@scandiloc.dk

Allan
Lange
 

Produktudvikler

Telefon: 51 15 55 02

E-mail: Denne email adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.

Tina
Tian
 

Kontaktperson i Kina

Telefon: +45 56250500

E-mail: tina@scandiloc.dk

Pernille Liljegren
 

Indkøber

Telefon: 56 25 05 07

E-mail: Denne emailadresse er beskyttet mod programmer som samler emailadresser. Du skal aktivere javascript for at kunne se adressen.

Claus
Møller
Nielsen

Produktionsansvarlig

Telefon: 56 25 05 03

E-mail: Denne emailadresse er beskyttet mod programmer som samler emailadresser. Du skal aktivere javascript for at kunne se adressen.

Katja Groten-
berg
 

Logistik Assistent

Telefon:56 25 05 14

E-mail: katja@scandiloc.dk

Diana
Lauritsen
 

CFO

Telefon:23 23 95 04

E-mail: diana@scandiloc.dk

Peter Meilstrup
 

Administrerende direktør

Telefon:56 25 05 09

E-mail: Denne emailadresse er beskyttet mod programmer som samler emailadresser. Du skal aktivere javascript for at kunne se adressen.

Hanne
Poulsen
 

Logistik ansvarlig

Telefon:56 25 05 04

E-mail: hanne@scandiloc.dk

Lars

Supply chain manager

Telefon: 56 25 05 05

E-mail: Denne email adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.

Thomas Madsen

Teknisk Salg

Telefon: 56 25 05 01

E-mail: Denne email adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.

Scandiloc A/S

Solvangsvej 15
DK-4681 Herfølge
Danmark
E-mail: info@scandiloc.dk

Scandiloc A/S
Solvangsvej 15
DK-4681 Herfølge
Danmark



Tlf. 56 25 05 00
Denne emailadresse er beskyttet mod programmer som samler emailadresser. Du skal aktivere javascript for at kunne se adressen.